SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Adapazarı Belediyesi Dernekkırı Millet Evi Ziyareti

Adapazarı Belediyesi tarafından Dernekkırı bölgesinde hayata geçirilen, bölgenin sosyal ve kültürel yaşamına değer katan "Millet Evi" İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı ve Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş tarafından ziyaret edildi.
Adapazarı Belediyesi Dernekkırı Millet Evi Ziyareti

Budaklar Mahallesi'nde bulunan "Millet Evi"nde İngilizce, giyim, el sanatları, ahşap boyama, resim, satranç, âkıl ve zeka oyunları, ilk yardım, taekwando, pilates, okuma-yazma ve Kur'an-ı Kerim kurs faaliyetlerine veliler yoğun ilgi gösterirken çocuklarını Millet Evi bünyesinde açılan kursların yanı sıra ana sınıfına da yazdırma ve sunulan imkanlardan yararlanma fırsatı buldular.

 

Kurs çalışmalarının dışında sosyal-kültürel etkinliklerinin de yapılması planlanan millet evleri, ilçe ve il merkezilerine gitmeden de hizmeti halkın en yakınına getirerek herkesin kendini geliştirmesi adına gerçekleştirilen büyük bir çabayı resmeden Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'ya teşekkür eden Müdürümüz Savaşçı; öğrenme faaliyetlerinin yaşamın her anında büyük yer kapladığını ve öğrendikçe kişinin kendini gerçekleştirme serüveninin renklendiğini belirtti.

02-08-202202-08-202202-08-202202-08-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.