SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Spor Turnuvaları

24 Kasım Öğretmenler Günü faaliyetleri kapsamında, Müdürlüğümüz ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliği içinde öğretmenlerimizin katılımıyla spor turnuvaları düzenlenmesi planlanmaktadır.

Turnuvalar futbol, voleybol, santraç, dart, yüzme, bocce ve masa tenisi branşlarında düzenlenecek olup bunlarla ilgili talimatnameler ilişikte gönderilmiştir.

Öğretmenler katılmak istedikleri branşlarda, kendi okullarından oluşturdukları ve okul müdürlüğüne onaylattıkları takım ve ferdi branşlarda katılabileceklerdir. Okullar birden fazla takım ve ferdi sporcu yer alabileceklerdir.

Turnuva programlarının hazırlanabilmesi için, ekli branşlar ile bu branşlara ait  talimatnameler çerçevesinde oluşturulacak takım ve ferdi başvuru formlarını 11 Ekim 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar Müdürlüğümüze ulaştırılması ve  spor54@meb.gov.tr adresine mail atılması gerekmektedir.

Müsabakalara müracaat eden okullar takım listelerini kontrol etme amaçlı 15 Ekim 2019 Çarşamba günü mesai bitene kadar http://sakarya.meb.gov.tr internet adresinde  yayınlanacaktır. Kontrol listesi yayınlandığı halde bir gün sonrası yapılacak itirazlar dikkate alınmayacaktır.

Katılım durumuna göre belirlenecek fikstür, 18 Ekim 2019 Cuma günü  Müdürlüğümüz http://sakarya.meb.gov.tr adresinden duyurulacaktır.

Gerekli belgeler için tıklayınız.

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.