SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Spor Turnuvaları

24 Kasım Öğretmenler Günü  Spor Turnuvaları

24 Kasım Öğretmenler Günü faaliyetleri kapsamında, Müdürlüğümüz ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliği içinde öğretmenlerimizin katılımıyla spor turnuvaları düzenlenmesi planlanmaktadır.

Turnuvalar futbol, voleybol ve masa tenisi branşlarında düzenlenecek olup bunlarla ilgili talimatnameler ilişikte gönderilmiştir.

Öğretmenler katılmak istedikleri branşlarda, kendi okullarından oluşturdukları ve okul müdürlüğüne onaylattıkları takımları ile turnuvalara katılabileceklerdir. Okullar birden fazla takım ile turnuvalarda yer alabileceklerdir.

Turnuva programlarının hazırlanabilmesi için, ekli branşlar ile bu branşlara ait  talimatnameler çerçevesinde oluşturulacak takım listelerinin, 16 Ekim 2018 Salı günü mesai bitimine kadar Müdürlüğümüze ulaştırılması ve  spor54@meb.gov.tr adresine mail atılması gerekmektedir.

Katılım durumuna göre belirlenecek fikstür, 24 Ekim 2018 Çarşamba günü  Müdürlüğümüz http://sakarya.meb.gov.tr adresinden duyurulacaktır.                                                                             

    1- Turnuva Talimatnamesi  2- Sporcu Beyanı Formu 3- Başvuru Formu Futbol
    Başvuru Formu Masa Tenisi     Başvuru Formu Voleybol

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.