SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı

24 Kasım Öğretmenler Günü, ilimizde düzenlenecek çeşitli etkinliklerle kutlanacak.
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı

24 Kasım 2015 Salı günü saat 10.00’da Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş’a yapılacak ziyaretin ardından ilk tören Kent Meydanındaki Atatürk Anıtı’nda yapılacak. Saat 10.30’da düzenlenecek törende, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu başkanlığında eğitim yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler, Başöğretmen Atatürk’ün anıtına çelenk bırakacaklar.

  AKM’de Saat 11.00’de

Öğretmenler Günü Kutlama Programının salon etkinliği Saat 11.00’de Adapazarı Kültür Merkezi (AKM) de yapılacak. Mesleğe yeni başlayan stajyer öğretmenlerin yemin töreni ile emekli öğretmenlere hizmet şeref belgelerinin takdiminin de yer aldığı programda, günün önemini anlatan gösterileri Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri sunacaklar.

Programda ayrıca öğretmenler korosu günün anlamına uygun mini bir konser sunacak.

 Resim Sergisi Açılışı

 Öğretmenler Günü etkinliklerinde AKM’deki salon programını takiben AKM sergi salonunda resim ve karikatür sergisinin açılışı yapılacak. Aynı gün öğleden sonra emekli öğretmen ziyaretleri ile ebediyete intikal eden öğretmenlerin kabir ziyaretleri de gerçekleştirilecek.

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.