SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Töre’den Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi Çıraklarına Ziyaret

Töre’den Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi Çıraklarına Ziyaret

Okul ve kurum ziyaretlerine yaz döneminde de devam eden İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi çırak öğrencilerinin eğitim gördüğü Söğütlü 3. Organize Sanayi Bölgesindeki Seher Tekstil İşletmesini ziyaret ederek, çırakların çalışma şartlarını yerinde inceledi.

 

Yaklaşık 100 dolayında çırak öğrencinin haftada beş gün pratik eğitim, bir gün de teorik eğitim gördüğü işletmeyi gezen İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, buradaki iyi uygulamalardan çok memnun kaldığını belirterek, böyle güzel uygulamaların mesleki eğitim alanındaki diğer kurumlar tarafından da örnek alınması gerektiğini söyledi.

 

İşletme ziyaretinde Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Arif Türkyılmaz’dan çıraklık uygulamaları ve çırak öğrencilerin eğitimleri konusunda bilgiler alan İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, mesleki eğitime büyük önem verdiklerini belirterek, bu tür güzel uygulama örneklerinin ilimiz genelinde arttırılması için çalışma yapılmasını istedi.

 

 

İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’nin Söğütlü ilçesindeki işletme ziyaretine İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Engin Kahraman, Mesleki Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü Mehmet Salih Güvendi, Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Arif Türkyılmaz, Karasu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Osman Aydın, Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Nursen Kor Güneş, Giyim Teknolojisi Öğretmeni Yasemin Bayer de katıldı.


03-08-201703-08-201703-08-201703-08-201703-08-2017

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.