SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS ve YKS Değerlendirmeleri Devam Ediyor.

Sakarya Millî Eğitim Müdürlüğü LGS ve YKS sonuçlarını ilçe ilçe, okul okul değerlendiriyor.  
LGS ve YKS  Değerlendirmeleri Devam Ediyor.

Sakarya Millî Eğitim Müdürlüğü LGS ve YKS sonuçlarını ilçe ilçe, okul okul değerlendiriyor.  

 

İl Millî Eğitim yöneticilerinin rehberliğinde kurulan komisyon, sınav sonuçlarının açıklandığı tarihten itibaren çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. 

 

Sakarya Büyükşehir Öğretmenevinde düzenlenen toplantılarda çeşitli veri ve istatistiklerin ışığında ilçelerdeki okulların LGS ve YKS başarıları tek tek değerlendiriliyor. 

 

İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, yakından izlediği çalışmalarda okullarımızın sınavlarda kaydettiği aşamaların somut verilerle ele alındığını ifade ederek  bu değerlendirmeler sonunda okulların iyileştirilmesi gereken alanları, ders başarıları vb. konularda çalışmalar yürütüleceğini belirtti. 

 

 

Durmuş, "Her geçen yıl daha da yukarıya taşıdığımız eğitim-öğretim başarısının artarak devam etmesi için tüm gayretimizle çalışacağız. Geçtiğimiz yıla göre LGS  ve YKS'de başarı gösteren  tüm öğrencilerimizi bir kez daha tebrik ediyorum. Yeni okullarında başarılar diliyorum. Çocuklarımızın elde ettiği kazanımlarda emeği geçen tüm ilçe, okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum." dedi.

02-09-202002-09-202002-09-202002-09-202002-09-2020

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.