SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Durmuş'tan LGS Mesajı

Durmuş'tan LGS Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak Liselere Giriş Sınavı'yla ilgili mesaj yayımladı.

 

Durmuş'un LGS mesajı şöyle:

 

Sevgili 8. Sınıf Öğrencilerimiz,

 

Bir yıl boyunca çalışıp yoruldunuz ve artık hasat zamanı. Tüm hazırlıklar ve tedbirler eşliğinde sınavın sorunsuz geçmesini öngörüyoruz.  Önceki yıllara kıyasla bu yıl LGS, sizlere de duyurulan ilave tedbirler çerçevesinde gerçekleştirilecek. Tüm kuralların, sağlığınız ve güvenliğiniz için düşünüldüğünü bir kez daha hatırlatmak istiyorum.

 

Maske, mesafe ve temizlik kurallarının önceliğiniz olmasını bekliyorum, sevgili çocuklar. Lütfen öğretmenlerinizin yönlendirmelerini dikkate alınız.

 

Verdiğiniz emeğin karşılığını en iyi şekilde almanızı diliyorum. Ancak sınav sonucunuz nasıl olursa olsun, biliniz ki bizim için çok değerlisiniz. Hayatın kendisi başlı başına bir sınavdır. Yarınki, ne ilk ne de son olacaktır. Önemli olan kendinizi vatana, millete ve insanlığa faydalı bireyler olarak yetiştirebilmenizdir.

 

Hayata ve sınavlara hazırlanmanız esnasında bizler her daim yanınızda olarak ihtiyaç duyduğunuz desteği sizlere sunmakla yükümlüyüz. Önce kendinize sonra da bizlere güvenmelisiniz.

 

Zihin açıklığı ve başarı dileklerimle gözlerinizden öpüyorum, sevgili çocuklar... Yarınki LGS'nin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.