SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ülkemizin En Köklü İmam Hatip Liselerinden Olan Adapazarı İHL'den Türkiye Birinciliği

Ülkemizin en köklü okullarından biri olan Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisemiz Ar-Ge ve Proje Uygulamaları alanında yapmış olduğu "Sanaldan Gerçekliğe Eğitim Kampüsü" projesi ile Türkiye birincisi oldu.
Ülkemizin En Köklü İmam Hatip Liselerinden Olan Adapazarı İHL'den Türkiye Birinciliği

  Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce imam hatip okullarındaki başarılı örneklerin ve model uygulamaların tanıtılması ve yaygınlaştırılması amacıyla başlatılan Başarılı Örnekler Sergisi'nde dereceye giren projeler, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Özer'in katılımıyla düzenlenen törende ödüllendirildi.

 

  İmam hatip okullarının yeniden açılışının 71. yıl dönümünde Sayın Bakanımız Mahmut Özer, DİB Başkanı Ali Erbaş, Ankara Valisi Vasip Şahin, Bakan Yardımcımız Osman Sezgin, Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül, Daire Başkanlarımız, öğretmenler, öğrenciler ve pek çok davetlinin teşrifleriyle gerçekleştirilen "İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisi ve Ödül Töreni" nde ödüller sahiplerini buldu. 

 

  Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım, sosyal medya hesabından paylaşımıyla okul yöneticilerimizi, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik etti.

17-10-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.