SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi Kapsamında Bulunan Kocaali Osman Salihoğlu İlkokulu Ziyaret Edildi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Millî Eğitim Bakanlığımızın, okullar arası başarı ve imkân farklılıklarını azaltmak ve eğitimde fırsat eşitliğini güçlendirme amacına yönelik yürütmekte olduğu "Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi" kapsamında bakım onarım faaliyetleri sürdürülen Osman Salihoğlu İlkokulunda incelemelerde bulundu.
Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi Kapsamında Bulunan Kocaali Osman Salihoğlu İlkokulu Ziyaret Edildi

Müdürümüz Savaşçı, onarımı devam eden okullarımızdaki çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını belirtti. Onarım alanlarını gezerek yetkililerinden bilgiler aldı.

 

Öğrencilerimizin sağlıklı ve güvenli bir ortamda eşit imkânlar sağlanarak güzel bir eğitim ortamına kavuşturulması amacına yönelik olarak Millî Eğitim Bakanlığımızın okullarımızın her türlü bakım ve onarım ihtiyaçlarını karşıladığını belirten Müdürümüz Savaşçı, eksikliklerin tespit edilerek kısa sürede giderildiğini söyledi. Sakarya'mıza gerçekleştirdikleri ziyaretler esnasında büyük yatırım müjdeleri veren Bakanımız Sayın Mahmut Özer'e şükranlarını ifade etti. 

 

Kocaali İlçe Millî Eğitim Müdürü Abdulkadir Güneş ile İnşaat ve Emlak Hizmetleri Şube Müdürü Fatih Arduç, ziyaretleri sırasında Müdürümüz Savaşçı'ya  eşlik etti.

30-08-202230-08-202230-08-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.