SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Serdivan Anadolu Lisesi’ne Tebrik Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu, başarılı çalışmalarından dolayı Serdivan Anadolu Lisesi’nin öğrenci, öğretmen ve okul idarecilerini kutladı.
Serdivan Anadolu Lisesi’ne Tebrik Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu, sosyal ve kültürel faaliyetlerde başarı gösteren okullara tebrik ziyaretlerine devam ediyor. Kuntoğlu, beraberinde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Gevher’le birlikte Serdivan Anadolu Lisesi’ne tebrik ziyaretinde bulundu. 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü İlçe Programını başarıyla sunan Serdivan Anadolu Lisesini tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürü, okul ziyaretinde öğrenci ve öğretmenlerle de kısa süreli sohbetler yaptı. Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere ve şube müdürlerinin de katıldığı ziyarette Kuntoğlu, çeşitli alanlarda başarı gösteren öğretmen ve öğrencilere ödüllerini takdim etti. Ziyaretinde öğrencilere hayatlarını şekillendirecekleri lise çağında derslerine daha çok çalışmaları konusunda tavsiyelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Kuntoğlu, öğretmenlerle yaptığı sohbette ise görevlerini her zaman özveriyle ve büyük fedakârlıklarla yerine getiren öğretmenlerimizin, üniversiteye hazırlanan öğrencilerin bilgili ve donanımlı yetişmesi noktasında çalışmalarını daha da arttırmalarını istedi.

 

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.