SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MTTB’den Ziyaret

Milli Türk Talebe Birliği Sakarya Teşkilatı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu’nu makamında ziyaret etti. MTTB Sakarya Başkan Yardımcısı Muhammed Talha İbil, Hanım Komisyonu Başkanı Feyza Fazilet Birlik, Ümit Gülhan, Hilal Çetin ve Orta Öğretim Teşkilatı Sorumlusu Muhammet Fışkın’ın katıldığı ziyarette MTTB’nin çalışmaları hakkında bilgiler verildi.
MTTB’den Ziyaret

MTTB’nin geçtiğimiz hafta kurduğu orta öğretim birimi için hazırladığı projelerin konuşulduğu ziyareti değerlendiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtirken, “Kitap okuma programları bir neslin yetişmesini sağlayabilecek bir projedir. Liseli öğrencilerimize kitapları sevdirebilirsek başarılı bir nesil geleceğine inanıyorum. Bu işlerde gönüllülük esastır. Sizleri bu şekilde projeler yaptığınız için tebrik ediyorum. Biz İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerin yararına olan her projede Milli Türk Talebe Birliği ile ortak çalışır ve her zaman destek oluruz” dedi.

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.