SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaynarca Şehit Ömer Akkuş Anadolu Lisesi Ziyaret Edildi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Kaynarca Şehit Ömer Akkuş Anadolu Lisesinde devam eden büyük onarım çalışmalarını yerinde inceledi.
Kaynarca Şehit Ömer Akkuş Anadolu Lisesi Ziyaret Edildi

  Müdürümüz Savaşçı, "Çocuklarımızın sağlıklı ve güvenli bir ortamda eşit imkânlar sağlanarak her alanda başarılı, bilgili, donanımlı ve kendini gerçekleştiren bireyler olacak şekilde geleceğe hazırlanmalarındaki rolümüzün farkındayız. Bu farkındalıkla öğrencilerimiz için okul binalarındaki eksiklikler tespit edilerek giderilmesini ve bakım-onarım gibi işlemlerin tamamlanmasında sona gelindi." dedi. 

 

  Millî Eğitim Bakanlığımızın gerekli tüm desteği sağlanmasının çocuklarımız için çok değerli olduğunu da belirten Müdürümüz Savaşçı, bu konuda ilimize gerçekleştirdikleri ziyaretler esnasında büyük yatırım müjdeleri vererek imkânlar sağlayan Bakanımız Sayın Mahmut Özer başta olmak üzere, Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım'a ve Milletvekillerimize şükranlarını ifade etti. 

 

  Müdürümüz Savaşçı'ya ziyaretleri sırasında Kaynarca İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Harbi ve Müdürlüğümüz İnşaat ve Emlak Hizmetleri Şube Müdürü Fatih Arduç eşlik etti.

09-09-202209-09-202209-09-202209-09-2022

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.