SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TRT EBA TV'de Yaz Okulu Başladı

TRT EBA TV kanallarında 29 Haziran Pazartesi günü itibariyle başlayan Yaz Okulu öğrenciler, öğretmenler ve aileler için "keyifli ve öğretici" içerikler sunuyor.
TRT EBA TV'de Yaz Okulu Başladı

TRT EBA TV kanallarında 29 Haziran Pazartesi günü itibariyle başlayan Yaz Okulu öğrenciler, öğretmenler ve aileler için "keyifli ve öğretici" içerikler sunuyor.

 

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik yaz okulu programının başlaması dolayısıyla Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk öğrencilere videolu mesajla seslendi.

 

28 Ağustos'a kadar devam edecek Yaz Okulu Programında "keyifli ve öğretici" zengin içerikler bulunduğunu ifade eden Bakan Selçuk, "Uzaktan Eğitim sürecinde TRT EBA TV kanalları aracılığıyla derslerini takip eden öğrencilerimize şimdi de yaz dönemi boyunca bu kanallarda eğlenceli ve öğretici faaliyetler sunacağız. İzleyicilerimizden gelen EBA TV yayınlarının devam etmesi isteği üzerine yaz okulu yayınlarımızla yine sizlerle birlikte olacağız. Yaz okulu, öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve ailelerimiz için keyifli ve öğretici içerikler sunuyor. Okullarımızda oluşturduğumuz Tasarım Beceri Atölyelerini yaz kuşaklarımızda ekrana taşıyoruz; bilim, teknoloji, sanat, kültür, spor ve yaşam becerileri gibi farklı alanlarda zengin programlarımızı takip edebilirsiniz. Ayrıca ailelerimiz için hazırladığımız 'Bizden' kuşağı da özel konu ve konuklarıyla sizlerle olacak. EBA TV kanallarında öğretmenlerimiz için hazırladığımız 'Öğretmenler Odası' programını da bilhassa meslektaşlarımın seyretmesini öneririm. Keyifli bir yaz geçirmeniz dileğiyle, sağlıkla kalın." dedi.

 

 

TRT EBA TV İlkokul, TRT EBA TV Ortaokul ve TRT EBA TV Lise kanallarında hafta içi her gün yayınlanacak Yaz Okulu'nda derslerin yanında öğrenciler, öğretmenler ve aileler için çok sayıda program yer alıyor. 

29-06-202029-06-202029-06-202029-06-2020

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.