SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SATSO 7. Meslek Komitesi'nden Okullara Sıhhi Tesisat Onarım Desteği

SATSO 7. Meslek Komitesi'nden Okullara Sıhhi Tesisat Onarım Desteği

     Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde çalışmalarını yürüten, Isıtma, Soğutma ve Mekanik Tesisat sektöründe faaliyet gösteren üye firma temsilcilerinin oluşturduğu 7. Meslek Komitesi ile Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

 

     Söz konusu protokol ile SATSO 7. Meslek Komitesi üyeleri tarafından Adapazarı, Serdivan, Erenler ve Arifiye ilçelerinde bulunan okulların sıhhi, kalorifer ve doğalgaz tesisat arızaları bedelsiz yapılacak. 

 

     Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü binasında gerçekleştirilen protokol törenine; İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, SATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Doğan Çatalbaş ve 7. Meslek Komitesi üyeleri katıldı.

 

     Protokol töreninde konuşan SATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Doğan Çatalbaş, yeni eğitim-öğretim yılının başlamasına kadar okullardaki eksiklikleri giderip öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim görmesi için çalışacak olmaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

 

     İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, SATSO 7. Meslek Komitesine vereceği desteklerden dolayı teşekkür etti. Durmuş; "Devletimiz her bakanlığa, müdürlüğe yatırım anlamında büyük destek oluyor. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yatırımlarımızın hepsini kullandık ve son 1 yıl içerisinde 11 adet okul inşaatı tamamladık. Pandemi döneminde eğitim faaliyetlerine özellikle hassasiyet göstererek öğrencilerimizin süreçten etkilenmemelerini sağladık. Aynı zamanda binalarımızın güçlendirme çalışmalarına gerekli izinleri alarak aralıksız devam ettik. Yaz döneminde okullarımızın ihtiyaçlarını, bakım ve onarım çalışmalarını tamamlayacağız. Okullarımızın sıhhi tesisat, kalorifer ve doğalgaz arızalarının giderilmesine yönelik desteğinizin diğer hayırseverlerimize de örnek olmasını diliyoruz. İl genelinde 212 bin öğrencimizin en iyi şartlarda eğitim görmesi için üzerimize düşeni tüm birimlerimizle eksiksiz ve zamanında yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

 

26-06-202026-06-202026-06-202026-06-2020

 

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.