SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sakarya Mem'den Sınav Sorularına Canlı Yayında Çözüm

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü 10 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilen online kazanım izleme sınavı sorularının çözümleri için canlı yayın ekibi kurdu.
Sakarya Mem'den Sınav Sorularına Canlı Yayında Çözüm

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü 10 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilen online kazanım izleme sınavı sorularının çözümleri için canlı yayın ekibi kurdu.

 

Sakarya'nın yükselen değeri Ölçme Değerlendirme Merkezi öğretmenlerinden oluşan soru çözüm ekibi hafta boyunca belirlenen takvim kapsamında sınav sorularını canlı yayında çözecekler.

 

SÖDEM YouTube Canlı Soru Çözümü takvimine göre;

 

11 Mayıs Pazartesi günü; 5. Sınıflar için Türkçe, Sosyal Bilgiler, Matematik, Fen Bilimleri, 11. Sınıflar için Matematik sınav soruları çözülecek.

 

12 Mayıs Salı günü; 6. Sınıflar için Sosyal Bilgiler, Matematik, Türkçe Fen Bilimleri, 11 sınıflar için Tarih ve Fizik sınav soruları çözülecek.

 

13 Mayıs Çarşamba günü; 7. Sınıflar için Fen Bilimleri, Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler, 11 sınıflar için Türk Dili ve Edebiyatı, Coğrafya sınav soruları çözülecek.

 

14 Mayıs Perşembe günü; 9. Sınıflar için Türk Dili ve Edebiyatı, Matematik, Tarih, Fizik ve Coğrafya sınav soruları çözülecek.

 

15 Mayıs Cuma günü; 10. Sınıflar için Fizik, Coğrafya, Tarih, Matematik, Türk Dili ve Edebiyatı sınav soruları çözülecek.

 

Sınav sorularının canlı çözümleri her gün saat 10.45 de başlayıp saat 17.35'e kadar devam edecek. Öğrenciler soruların canlı çözümlerine ölçme değerlendirme merkezi tarafından verilen linkler üzerinden katılım sağlayacaklar.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş öğrencilerimizin uzaktan eğitim kapsamında gördükleri derslerle ilgili öğrenme düzeylerinin belirlenmesi amacıyla düzenlenen online kazanım izleme sınavında ve sonrasında bu hafta yapılacak canlı yayın çözümlerde emeği geçen ÖDM Sorumlusu İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Yüksel Hamzaoğlu öncülüğündeki tüm öğretmenlerimize çok teşekkür etti.

11-05-2020

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.