SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sakarya MEM'den Bir Proje Daha... Çizgili Hikâye, YouTube Kanalında Yayında

Çizgili Hikâye, YouTube kanalında yayında.   Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğünün Çevrim İçi çalışmaları kapsamında Ar-Ge Birimimiz tarafından hazırlanan yeni bir proje daha yayına sunuldu.
Sakarya MEM'den Bir Proje Daha...  Çizgili Hikâye, YouTube Kanalında Yayında

Çizgili Hikâye, YouTube kanalında yayında.

 

Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğünün Çevrim İçi çalışmaları kapsamında Ar-Ge Birimimiz tarafından hazırlanan yeni bir proje daha yayına sunuldu.

 

Uzaktan Eğitim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğü YouTube kanalını çok etkin kullanıyor.

 

Öğrencilere, velilere, öğretmenlere, eğitim yöneticilerine ve tüm vatandaşlara yönelik zengin içerikli program ve eğitimler hazırlayan İl Millî Eğitim Müdürlüğünün özellikle küçük çocuklarımızın ilgisini çekecek Çizgili Hikâye adlı programı, YouTube kanalında yayımlanmaya başladı.

 

Her hafta cumartesi günleri saat 14.00'te yayımlanacak Çizgili Hikâye'de bugün 'Mutluluğun Gizi' hikâyesi paylaşıldı.

 

Birbirinden güzel hikâyelerin çizimlerle buluşturulduğu programda bazen sulu boya, bazen pastel boya, bazen de taş boyama ile renklerin dili sözcüklerin gücüyle birleşti.

 

#sakaryacevrimici - ÇİZGİLİ  HİKÂYE etkinliği ile bu Cumartesi  "Mutluluğun Gizi" adlı hikâyede ses ve çizginin buluşmasına misafir olmak için tıklayınız...  https://youtu.be/fssBmQgQJSE

 

ÇİZGİLİ HİKÂYE 1 / Mutluluğun Gizi

#sakaryacevrimici etkinlerinde ÇİZGİLİ HİKÂYE adıyla yeni bir süreç başlattık. Her hafta cumartesi ,seslendirilmesi yapılan hikayeleri çizimlerle buluşturduk...

18-04-202018-04-202018-04-202018-04-2020

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.