SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sakarya e-Akademi'den 'Koronavirüs Günlerinde Ev Halleri' Konulu etkinlik

Uzaktan Eğitim sürecinde  Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğünce yürütülmekte olan Sakarya Çevrim İçi çalışmaları kapsamında devam eden canlı yayın programında bugün saat 20.30 da "Yaşamaya Dair" programında 'Koronavirüs Günlerinde Ev Halleri' konulu sunum yapılacak.
Sakarya e-Akademi'den 'Koronavirüs Günlerinde Ev Halleri' Konulu etkinlik

Uzaktan Eğitim sürecinde  Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğünce yürütülmekte olan

Sakarya Çevrim İçi çalışmaları kapsamında devam eden canlı yayın programında bugün saat 20.30 da "Yaşamaya Dair" programında 'Koronavirüs Günlerinde Ev Halleri' konulu sunum yapılacak.

 

Prof.Dr. Sefa Bulut ve Uzman Psikolojik Danışman Musa Yıldırım'ın katılacağı canlı yayın  etkinliğinin  büyük ilgi görmesi bekleniyor.

 

Yaşadığımız süreçte bir ayı aşkın süredir evlerimizdeki hayatın konu edildiği canlı yayına sokağa çıkma yasağının da uygulandığı bugün katılımın fazla olması bekleniyor.

 

Çalışmaları hazırlayan Sakarya İl Milli Eğitim Ar-ge birimi yetkilileri bu akşam saat 20.30 da yayınlanacak canlı yayın programını kaçırmamamızı tavsiye ediyorlar.

18-04-2020

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.