SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB’in Bölgesel Eğitim Çalıştaylarının sonuncusu Sakarya’da düzenlendi.

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından temmuz ve ağustos aylarında 11 ilde düzenlenen Bölgesel Eğitim Çalıştaylarının sonuncusu Sakarya ilinde yapıldı.
MEB’in Bölgesel Eğitim Çalıştaylarının sonuncusu Sakarya’da düzenlendi.

9 ilden katılım

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün evsahipliği yaptığı çalıştaya Milli Eğitim Bakanlığından Mesleki Eğitim Genel Müdürü Osman Yıldırım, Bakan Danışmanı ve Müşaviri Ercan Demirci, eğitim uzmanları Lokman Yıldırım, Yusuf Öksüz, Vali Yardımcısı Hikmet Dinç’in yanısıra Zonguldak, Karabük, Bartın, Düzce, Bolu, Eskişehir, Ankara, Bilecik ve Sakarya illerinden il milli eğitim müdürleri, ilçe milli eğitim müdürleri ile şube müdürleri katıldı.

 

Elmas Otelde

Elmas Otel’de gerçekleştirilen çalıştayın açılış konuşmasını yapan Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı, Bakanlığımızın eğitim öğretim çalışmalarıyla ilgili düzenlediği önemli bir çalıştaya evsahipliği yapmaktan büyük memnunluk duyduklarını ifade ederek, çalıştayların ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diledi.

 

Verimli geçti

Bakanlık yetkililerinin eğitim öğretimle ilgili görüş ve değerlendirmelerde bulunduğu çalıştayda; MEB taşra teşkilatı yöneticilerinin yerelde yaşadığı önemli sorunlar, Taşra teşkilatı yöneticileriyle MEB merkez teşkilatı arasındaki çalışmalar, MEB’in hangi alanlarda yoğunlaşması gerektiğiyle ilgili düşünceler dile getirildi. 16 Temmuz’da Kars ilinde başlayan ve 28 Ağustos’ta Sakarya ilinde sona eren Bölgesel Eğitim Çalıştaylarının eğitim öğretimde çağdaş hizmet anlayışının geliştirilmesi noktasında çok verimli geçtiği belirtildi.

 

 

 

ÇalıştayÇalıştayÇalıştayÇalıştayÇalıştayÇalıştayÇalıştayÇalıştayÇalıştayÇalıştay

Resmi Daireler Kampüsü Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.