SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl MEM Şube Müdürlerine Plaketli Uğurlama

İl MEM Şube Müdürlerine Plaketli Uğurlama

     Millî Eğitim Bakanlığının İl-İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri Şube Müdürlerinin Bölge Hizmetine Bağlı Yer Değiştirme ataması nedeniyle Karasu, Hendek ve Trabzon Araklı'ya tayinleri çıkan İl Millî Eğitim Şube Müdürleri için veda programı düzenlendi.

      İl Millî Eğitim Müdürlüğünde 6 yıldır görev yapan Bahattin Aydoğmuş, Hendek İlçe Millî Eğitim Müdürlüğüne; Mehmet Taşkıran, Karasu İlçe Millî Eğitim Müdürlüğüne; Osman Cansız, Trabzon Araklı İlçe Millî Eğitim Müdürlüğüne şube müdürü olarak atandı.

     TÜVASAŞ Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen programda İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, rotasyon sonucu görev yerleri değişen şube müdürlerine yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür edip plaket takdim ederken yeni görev yerlerinde de üstün başarılar diledi. 

     İl Millî Eğitim yöneticileri ve bazı ilçe müdürlerinin de katıldığı programda Şube Müdürleri Bahattin Aydoğmuş, Mehmet Taşkıran ve Osman Cansız yaptıkları konuşmada, altı yıl görev yaptıkları İl Millî Eğitim Müdürlüğünden güzel hatıralarla ayrıldıklarını belirterek İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş başta olmak üzere tüm mesai arkadaşlarına ve müdürlük personeline teşekkür ettiler.  


20-08-202020-08-202020-08-202020-08-202020-08-2020

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.