SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünden Teşekkür Belgesi

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünden Teşekkür Belgesi

        Millî Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünce 2019 Yılı 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında düzenlenen sergide eseri sergilenen Adapazarı Halk Eğitim Merkezi Çini-Seramik Alanı Usta Öğreticisi Havva Göktepe Bektaş'a "Teşekkür Belgesi" verildi.

 

       Millî Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünce gönderilen Teşekkür Belgesi, Hayat Boyu Öğrenme Biriminden Sorumlu İl Millî Eğitim Şube Müdürü Yakup Çakmak tarafından Usta Öğretici Havva Göktepe Bektaş'a takdim edildi.

 

       Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından Teşekkür Belgesi ile ödüllendirilen ADAHEM Usta Öğreticisi Havva Göktepe Bektaş'ı ve görev yaptığı kurumun yöneticilerini tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, "Millî birlik ve beraberliğimizi dillendiren tüm eserler değerlidir. Böylesi anlamlı bir sergide ilimizden bir eserin sergilenmeye değer görülmesinden mutluluk duydum. Hayat boyu öğrenme alanının sağladığı geniş imkânlar içerisinde, geleneksel toplum yapımızın ve modern çağın yansıması olacak çok daha güzel çalışmaların beklentisi içerisindeyiz. Bundan sonraki süreçlerde gerek Bakanlığımız gerek Genel Müdürlüğümüz gerekse il çapında yürütülecek etkinliklere halk eğitim merkezlerimizde görev yapan tüm öğretmen, usta öğretici ve kursiyerlerimizin aktif anlamda katılmaları, yapılan çok sayıda çalışma ve etkinliğin hak ettiği değeri bulması açısından paylaşılması, sergi ve yarışmalara katılım sağlanması oldukça önemlidir." dedi.

 

24-06-202024-06-2020

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.