SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Durmuş'tan Haftanın Mesajı: 'Paylaşmak, Berekettir'

Her hafta pazartesi günleri sosyal medya hesabından öğrencilere "İyi Dersler" mesajı ileten İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, 2 Kasım Pazartesi günkü paylaşımında Kızılay Haftası'na değindi. 
Durmuş'tan Haftanın Mesajı: 'Paylaşmak, Berekettir'

Her hafta pazartesi günleri sosyal medya hesabından öğrencilere "İyi Dersler" mesajı ileten İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, 2 Kasım Pazartesi günkü paylaşımında Kızılay Haftası'na değindi.    Mesajında yardımlaşmanın önemine vurgu yapan Durmuş, şu ifadelere yer verdi:   Paylaşmak, Berekettir.   Sevgili çocuklar, karşılık beklemeden ihtiyaç sahibine yapılan yardımın değerini ve güzelliğini bilir misiniz?   Birine tebessüm etmek, güzel bir söz söylemek, birini incelikle zor durumdan veya mahcubiyetten kurtarmak hatta yoldaki bir taşı kaldırmak sadaka sayılmaktadır.    Paylaştığımız şey çoğalarak bize döner. Takvimlerde bir hilal bize gülümser: Kızılay Haftamız kutlu olsun. Yardımsever evlatlarıma iyi dersler... :)

02-11-202002-11-202002-11-202002-11-2020

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.