SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Durmuş;Sınıflarımızı Güvenle Açmaya Devam Ediyoruz

Durmuş;Sınıflarımızı Güvenle Açmaya Devam Ediyoruz

     İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, 12 Ekim Pazartesi günü ilkokulların tüm sınıfları, ortaokul 8. sınıf, lise 12. sınıf ve özel eğitim öğrencileri için başlayacak ikinci aşama yüz yüze eğitimle ilgili sosyal medya hesabından mesaj yayımladı.

    Durmuş'un öğrencilere ve velilere yönelik mesajı şöyle:

     Sevgili Çocuklarımız!

     Sizin yokluğunuz bizi asla ümitsizliğe düşürmedi.

     Bilâkis bir an evvel sizinle bir araya gelmek için neler yapabileceğimizi gece gündüz düşündük.    Tüm il, ilçe ve okul yöneticilerim, fedakâr öğretmenlerim bu süreci en verimli şekilde değerlendirmeyi bildi. Eğitim camiası olarak görevimizi en iyi şekilde yerine getirmenin mutluluğu ve vicdan rahatlığıyla yüz yüze eğitimin ikinci aşamasına geçiyoruz.

     Değerli Velilerimiz!   Okullarımızın temizliği ve güvenilirliği konusunda biz kendimize güveniyoruz, siz de bize güvenin.   Aldığımız tedbirler ölçüsünde gelinen aşamanın sevincinin hüsrana dönüşmemesi için herkesi daha da dikkatli olmaya davet ediyoruz. Emeklerimizi heba edemeyiz.    Yapılması gereken, üçe kadar saymak gibi kolay: maske, mesafe, temizlik!

    Okullar çocuklarımızla dolsun, yüz yüze eğitimin yeni aşaması hayırlı olsun!

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.