SAKARYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atabek’ten İl Milli Eğitime Ziyaret

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı görevinde iken, Milletvekili Aday Adayı olan Çiğdem Erdoğan Atabek, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret etti. 
Atabek’ten İl Milli Eğitime Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ile müdür yardımcıları ve şube müdürleri tarafından karşılanan Bakan eski yardımcısı Atabek, Kuntoğlu’na görevinde hayırlı olsun dileğinde bulundu.

AK Parti’nin yeni il yöneticilerinden, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Merve Hilal Coşar’ın da katıldığı ziyarette, ilimizdeki eğitim yatırımları ve faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Siyasi çalışmaları öncesinde bir dönem öğretmenlik ve dershane yöneticiliği yapan Atabek; “Eğitimci bir ailede yetiştim.

Eğitim camiasının içinde bulunduğu sorunları yakından biliyorum. Son yıllarda ilimizde eğitim yatırımları konusunda önemli gelişmeler yaşanıyor. İlkokul ve ortaokul olarak ayrılan eğitim kurumlarımızın ihtiyacı olan yeni okul binalarını ilimize kazandırmaya devam ediyoruz” dedi. İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan eski yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek’in ziyaretinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek, eğitime gösterdiği yakın ilgi nedeniyle Atabek’e tüm eğitim camiası adına teşekkür etti.

Resmi Daireler Kampüsü 15 Temmuz Camili Mahallesi Adapazarı / SAKARYA - 264 251 36 14 / 15 / 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.